İndirim!

Kolay Yöntemlerle Rusça Dilbilgisi

 270,00  180,00

Bu kitabı hazırlarken sizlere kolay, doğru ve eksiksiz Rusça bilgisi vermeyi hedefledim. Rusça dilbilgisinin güçlüklerini kolaylıkla aşabilmeniz için bol örnekli Türkçe karşılıkları ve telaffuzları ile birlikte yüzlerce örnek cümle ile rahat bir anlatım olmasına önem vermeye çalıştım.

Kitabımın hedef kitlesini öğrencilerin yanı sıra iş adamları ve Rusçayı ikinci bir dil olarak öğrenmek isteyenler oluşturmaktadır. Rus dili öğreniminize ihtiyacınız olan her konuyu bu kitapta bulabilecek ve başka bir kaynağa ihtiyaç duymayacaksınız. Kitabımda Rus dilini öğrenmeniz için gerçek anlamda tüm dilbilgisi kuralları, pratik ifadeler, iki kişinin karşılıklı konuşması ve hatta sözcük dağarcığınızın en üst düzeye ulaşması için sözlük bölümüne bile yer verdim. Bunları verirken Rusça kiril alfabesini rahat okuyabilmeniz için okunuşlarını bile ekledim. Hatta biraz daha fazlasını yaparak pratik ifadeler ve diyaloglar bölümündeki cümlelerin telaffuzlarını gerçek Rus ve Türk vatandaşlarımızın sesinden seslendirdik.

Yapabildiğim en iyisini ortaya koydum ve bu kitabı en rahat anlaşılır olarak sizlere sundum. Şimdi sıra sizde; Yapmanız gereken tek şey itina ile hazırlanmış kitabımı rahat bir ortamda okuyarak anlamanız olacaktır. İnanıyorum ki, bu kitap sayesinde Rusça hakkında her şeyi kısa sürede en iyi şekilde öğreneceksiniz. Başarıya giden yolda çekilen her sıkıntı kutsaldır.

Saygılarımla Susanna MARGARYAN.

Stokta yok

Kategoriler:

Açıklama

13 / 100

Kitap örnek PDF’lerini incelemek için tıklayınız